Home
Wedstrijdinfo
Wedstrijdinfo
Procedure afgelastingen
Teaminformatie
Jeugd
JO13-1
JO-11-1
JO9-1
JO-8-1
Senioren
za-1
za-2
za-3
zo-2
Wandelvoetbal
Vereniging
Organisatie
historie
Koninklijke onderscheiding
Clubkleding
Leden van verdiensten/ereleden
Contact
Contact
Routebeschrijving
Aanmelden nieuwsbrief
Medewerkers
Bestuur
Wedstrijdsecretariaat
Kantinebeheer
Voetbaltechnische commissie
Sponsorcommissie
Jeugdcommissie
Darts
Diversen
Sponsoring
Sponsoring
Bordsponsoring
Balsponsors
Teamsponsors
Club van 100
Puntenclub
Lidmaatschap/ledeninfo
Aan-/afmelden lidmaatschap
Contributie
Spelregelbewijs
Jeugdsportfonds
Aannamebeleid vrijwilligers
Waarden en normen
Waarden en normen
Gedrag
Scouting-protocol
Privacyverklaring
Vertrouwenscontactpersoon
Foto's Renovatie Dijnselburg
Sponsorkliks
Bezetting veld 2
Contactcommissie
Afspraken selectie
Wedstrijdformulier
Home
Wedstrijdinfo
+
Wedstrijdinfo
Procedure afgelastingen
Teaminformatie
+
Jeugd
+
JO13-1
JO-11-1
JO9-1
JO-8-1
Senioren
+
za-1
za-2
za-3
zo-2
Wandelvoetbal
Vereniging
+
Organisatie
historie
Koninklijke onderscheiding
Clubkleding
Leden van verdiensten/ereleden
Contact
+
Routebeschrijving
Aanmelden nieuwsbrief
Medewerkers
+
Bestuur
Wedstrijdsecretariaat
Kantinebeheer
Voetbaltechnische commissie
Sponsorcommissie
Jeugdcommissie
Darts
Diversen
Sponsoring
+
Sponsoring
Bordsponsoring
Balsponsors
Teamsponsors
Club van 100
Puntenclub
Lidmaatschap/ledeninfo
+
Aan-/afmelden lidmaatschap
Contributie
Spelregelbewijs
Jeugdsportfonds
Aannamebeleid vrijwilligers
Waarden en normen
+
Waarden en normen
Gedrag
Scouting-protocol
Privacyverklaring
Vertrouwenscontactpersoon
Foto's Renovatie Dijnselburg
Sponsorkliks
Bezetting veld 2
Contactcommissie
Afspraken selectie
Wedstrijdformulier
JO9-1
Zeist JO9-1
Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
Staf
Deze wedstrijd bestaat niet (meer)
Naam
Functie
Tel.nr
e-mail
Ron Veenendaal
Trainer
0646256216
ron.veenendaal@knvb.nl
Trainingstijden
Geen informatie
Dagen
Tijd
Veld
Dinsdag en donderdag
17.30 - 18.30 uur
Veld 1
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
6 apr. 09:00
Zeist JO8-1 - FC Driebergen JO8-4
Sportpark Dijnselburg
6 apr. 09:00
Zeist JO11-1JM - Jonathan JO11-8
Sportpark Dijnselburg
6 apr. 10:00
GVVV JO13-3 - Zeist JO13-1
Sportpark Panhuis
6 apr. 11:00
Zeist 3 - SVL 3
Sportpark Dijnselburg
6 apr. 11:00
Amsvorde JO9-3 - Zeist JO9-1
Sportpark Nimmerdor
6 apr. 11:30
Zeist 2 - VVZA 2
Sportpark Dijnselburg
6 apr. 14:30
Zeist 1 - v.v. Veenendaal 1
Sportpark Dijnselburg
7 apr. 10:30
Saestum 3 - Zeist 2
Sportpark Saestum
13 apr. 08:30
Hercules JO8-4 - Zeist JO8-1
Sportpark Voordorp
13 apr. 09:30
Austerlitz JO11-1 - Zeist JO11-1JM
Sportpark Austerlitz
13 apr. 10:00
Zeist JO13-1 - Candia '66 JO13-2
Sportpark Dijnselburg
13 apr. 10:00
Zeist JO9-1 - Jonathan JO9-7
Sportpark Dijnselburg
13 apr. 12:00
SVL 2 - Zeist 2
Sportpark Oranjehof
13 apr. 13:00
Patria 4 - Zeist 3
Sportpark Blikkenburg Oost
13 apr. 14:30
FZO 1 - Zeist 1
Sportpark Blikkenburg Oost
14 apr. 11:00
Zeist 2 - Rivierwijkers 11
Sportpark Dijnselburg
20 apr. 08:30
Zeist JO9-1 - Bunnik '73 JO9-2
Sportpark Dijnselburg
20 apr. 09:00
Zeist JO8-1 - Saestum JO8-2
Sportpark Dijnselburg
20 apr. 09:00
Zeist JO11-1JM - Bunnik '73 JO11-2
Sportpark Dijnselburg
20 apr. 10:30
Zeist 3 - Austerlitz 2
Sportpark Dijnselburg
20 apr. 11:00
Zeist 2 - Renswoude 2
Sportpark Dijnselburg
20 apr. 13:30
Roda '46 JO13-5 - Zeist JO13-1
Sportpark Burg.Buiningpark
20 apr. 14:30
Zeist 1 - Musketiers 1
Sportpark Dijnselburg
21 apr. 11:15
Saestum 2 - Zeist 2
Sportpark Saestum
Uitslagen
Datum
Wedstrijd
Uitslag
Details
24 mrt.
Zeist 2 - Voorwaarts 3
1 - 2
23 mrt.
Baarn sv 1 - Zeist 1
1 - 4
23 mrt.
Jonathan 4 - Zeist 3
3 - 1
23 mrt.
Baarn sv 2 - Zeist 2
1 - 0
17 mrt.
APWC 5 - Zeist 2
6 - 3
16 mrt.
Zeist 1 - Odijk 1
3 - 2
16 mrt.
Zeist 2 - IJFC 3
0 - 5
16 mrt.
Zeist 3 - Delta Sports '95 FC 4
0 - 8
16 mrt.
Zeist JO11-1JM - FZO JO11-1
5 - 7